Poznaj naszych Partnerów

EXCELLENT szkolenia księgowe - logo partnera

EXCELLENT Sp. z o. o.

Firma Excellent to firma, która przy współpracy z naszym Biurem Rachunkowym prowadzi szkolenia praktyczne zarówno dla osób, które już wkroczyły w świat księgowości, jak również dla osób, które dopiero chcą poczynić ten krok. Jest to również Agencja Pośrednictwa łącząca Pracownika z Pracodawcą na obecnym, jakże trudnym Rynku Pracy.

Akademia Prawa Pracy i Rachunkowości CEDOZ

Akademia Cedoz jest działającą od 1994 roku niepubliczną placówkę kształcenia ustawicznego wpisaną do ewidencji szkół i placówek niepublicznych prowadzonej przez Miasto Stołeczne Warszawa. Specjalizuje się w doskonaleniu zawodowym w zakresie rachunkowości oraz prawa pracy i kalkulacji wynagrodzeń.
Właścicielka Biura BRDC jest Wykładowcą w Akademii.

Akademia Prawa Pracy i Rachunkowości CEDOZ

Uczelnia Techniczno-Handlowa im. Heleny Chodkowskiej - logo partnera

Uczelnia Techniczno-Handlowa im. Heleny Chodkowskiej

UTH to uczelnia niepubliczna z siedzibą w Warszawie założona przez Helenę Chodkowską w 1992 r. Uczelnię tą, podobnie jak wyżej wymienioną Akademię łączy z Biurem BRDC sama jego założycielka, która jest cenionym Wykładowcą uczelni. W ramach współpracy Biuro BRDC realizuje również projekt staży dając studentom praktyczne przygotowanie do pracy w obszarze księgowości.

mBank

Współpracę z mBank rozpoczęliśmy w listopadzie 2020 roku. Nasi klienci w ramach tej współpracy mają możliwość otwarcia rachunku firmowego z gwarancją braku opłat aż przez 24 miesiące oraz bezpłatny dostęp do systemu wystawiania faktur. Kliknij w link, aby poznać więcej szczegółów.

mBank - logo partnera

BRDC Agnieszka Orłowska-Radziwiłł
ul. rtm. Witolda Pileckiego 110 lok. 75
02-781 Warszawa

Kontakt
email: biuro@brdc.pl
tel. kom.:+ 48 660 448 045
tel. kom.:+ 48 608 564 618

© brdc.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone