Opinie naszych klientów

Piotr Konopnicki
Jelenia Góra
Korzystam z opieki Biura BRDC Agnieszka Orłowska - Radziwiłł od sierpnia 2020 r. Jestem bardzo zadowolony. Nie martwię się, bo wszystko na czas jest idealnie wykonane, dopilnowane i mogę skupić się na swojej pracy w pomaganiu innym ludziom. Nawet odległość jest bez znaczenia. Bardzo polecam. Piotr Konopnicki
(bardzo dobrze)
AMITAF MEDIA Elżbieta Olszewska
Warszawa

Z usług Biura Rachunkowego BRDC Agnieszka Orłowska-Radziwiłł mam przyjemność korzystać od 2017 roku. Właścicielka biura została mi polecona jako osoba bardzo kompetentna, a przy tym życzliwa i miła, o czym w trakcie współpracy trwającej do dnia dzisiejszego miałam okazję prekonać się wielokrotnie.

Jestem pełna uznania dla wysokiej jakości świadczonych przez Biuro usług, profesjonalizmu oraz indywidualnego podejścia do klienta.

Dodatkowe atuty, takie jak terminowość, rzetelność, wiedza oraz fachowe doradztwo pozwalają mi Biuro Rachunkowe BRDC Agnieszka Orłowska-Radziwiłł polecić bez wahania każdemu przedsiębiorcy.

(doskonale)
REACTIVE 11 Sławomir Dąbrowski
Warszawa

Z usług Biura Rachunkowego BRDC Agnieszka Orłowska-Radziwiłł korzystam od kilku lat. Współpraca układa się bardzo dobrze, usługi są wykonywane terminowo i rzetelnie. Dzięki temu mogę w pełni skupić się na swojej podstawowej działalności. Zachęcam do korzystania z usług Biura Rachunkowego BRDC Agnieszka Orłowska-Radziwiłł.

(bardzo dobrze)
Katarzyna Janicka
Warszawa

Jestem przedsiębiorcą od 13 lat, dlatego współpracowałam już z kilkoma Biurami Rozliczenowymi i mam porównanie. Pani Agnieszka Orłowska-Radziwiłł to chodzący profesjonalizm plus rewelacyjna komunikacja, co dla mnie jest bardzo ważne. Po raz pierwszy zupełnie nie muszę myśleć o swojej księgowości i wszystko działa idealnie. Bardzo polecam!

(doskonale)

BRDC Agnieszka Orłowska-Radziwiłł
ul. rtm. Witolda Pileckiego 110 lok. 75
02-781 Warszawa

Kontakt
email: biuro@brdc.pl
tel. kom.:+ 48 660 448 045
tel. kom.:+ 48 608 564 618

© brdc.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone