Zespół BRDC

Agnieszka Orłowska-Radziwiłł 


Założycielka biura, doświadczony praktyk z wieloletnim stażem w księgowości. Doświadczenie zawodowe z obszaru księgowości zdobywała w dużej międzynarodowej firmie z branży finansowej oraz w podmiotach świadczących profesjonalne usługi outsourcingowe z zakresu księgowości.

Od 2012 roku pod marką BRDC – własnego biura rachunkowego wspomaga przedsiębiorców oraz fundacje i stowarzyszenia, zapewniając profesjonalną obsługę księgową oraz w zakresie kadr i płac. Księgowość to jej pasja. Jest wykładowcą na Uczelni Techniczno – Handlowej im. H. Chodkowskiej oraz w Akademii Prawa Pracy i rachunkowości CEDOZ.

Cechy charakteru? Konkretna i perfekcyjna :)

Mariola Proczka 

 

Pracownik biura rachunkowego BRDC od 2019 roku. Jej przygoda z rachunkowością zaczęła się na Uczelni Techniczno-Handlowej im. Heleny Chodkowskiej w Warszawie, którą ukończyła z bardzo dobrymi wynikami. Aktualnie zajmuje się księgowością, ale także kadrami i płacami. Wiedzę na temat kadr i płac nabyła podczas szkoleń w Akademii Prawa Pracy i Rachunkowości CEDOZ. Posiada certyfikat Specjalisty ds. Rachunkowości oraz Pracownika ds. Osobowych.

Jest pracowitą, odpowiedzialną i systematyczną osobą, która cały czas rozwija swoje kompetencje.

Weronika Furtas


Młoda, zaradna i niezwykle ambitna studentka Uczelni Techniczno – Handlowej im. Heleny Chodkowskiej w Warszawie. Swoją wiedzę i doświadczenie z obszaru księgowości od początku zdobywała pod okiem założycielki biura. Pracę w BRDC rozpoczęła od stażu, po którym została pełnoprawnym pracownikiem na stanowisku Księgowej. Potwierdzeniem jej wiedzy i kompetencji jest posiadany certyfikat Akademii Prawa Pracy i Rachunkowości CEDOZ.

To, czym się wyróżnia to dokładność i zaangażowanie w wykonywaną pracę.

Przekonałyśmy Cię?

BRDC Agnieszka Orłowska-Radziwiłł
ul. rtm. Witolda Pileckiego 110 lok. 75
02-781 Warszawa

Kontakt
email: biuro@brdc.pl
tel. kom.:+ 48 660 448 045
tel. kom.:+ 48 608 564 618

© brdc.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone